Jeśli Twoje horyzonty i pragnienia wyrywają się poza utarte schematy, gorąco zapraszamy do udziału w pierwszym spotkaniu Międzykulturowej Kawiarenki z Pasją.

To przestrzeń spotkań stworzona z myślą o ludziach otwartych na nowe doświadczenia kulturowe, którzy lubią połączenie fascynujących historii i aromatycznej kawy.

Najbliższa Międzykulturowa Kawiarenka z Pasją odbędzie się 15 grudnia br. (wtorek) w godz. 17:00 - 18:30 w sali 210 (bud. D) na Wydziale Studiów Edukacyjnych przy ul. Szamarzewskiego 89 (Kampus Ogrody).

Osoby zainteresowane udziałem - prosimy o potwierdzenie obecności do 14 grudnia br. pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Dzięki temu będziemy wiedzieć, ile pysznych ciast powinniśmy upiec!