Targi Wyjazdów i Programów Międzynarodowych to wydarzenie realizowane z myślą o osobach otwartych i ciekawych świata, które mają wyjątkową możliwość, aby zrealizować swoje marzenie o wyjeździe za granicę. Podczas wydarzenia wystawcy z uczelni i instytucji zajmujących się koordynacją międzynarodowych programów naukowych, a także wolontariatem, praktykami, stażami i pracą za granicą, będą mogli zaprezentować swoje oferty.

Targi odbędą się 31 maja 2016 r. (wtorek) w godz. 11:00 – 15:00 w holu głównym Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM, w budynku D (ul. Szamarzewskiego 89).

Jak się zgłosić? Zwiedzanie stoisk wystawienniczych jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję porozmawiać z koordynatorami poszczególnych programów międzynarodowych oraz zaczerpnąć garść informacji „z pierwszej ręki” od polskich i cudzoziemskich wolontariuszy, którzy swój pierwszy (i nie tylko) wyjazd mają już za sobą.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Edukacji Międzykulturowej.

W I edycji, która odbyła się w 2015 r., swoje stoiska prezentowali: Akademickie Koło Misjologiczne, AIESEC - Oddział Lokalny Poznań, Centrum Inicjatyw Młodzieżowych „Horyzonty”, Dział Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, EURES przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu, Pracownia Integracji Społecznej PRZYSTAŃ KULTUR, SIETAR Polska, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej, Salezjański Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU - oddział w Poznaniu, Stowarzyszenie "Jeden Świat" oraz Wydział Studiów Edukacyjnych UAM – Program Erasmus+.

Już niebawem dowiecie się, jakie instytucje / organizacje będzie można spotkać podczas tegorocznej edycji w dniu 31 maja 2016 r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (LINK) z I edycji Targów Wyjazdów i Programów Zagranicznych, która odbyła się w 2015 r. w ramach Tygodnia Międzykulturowego.

Wydarzenie na portalu FACEBOOK: LINK.