Zapraszamy na szkolenie pt. "Od pomysłu do projektu", które odbędzie się 17 maja 2014 r. (sobota) w godz. 9:00 - 17:00 na Wydziale Studiów Edukacyjnych. Spotkanie szkoleniowe będzie miało na celu zapoznanie uczestników z zasadami przygotowywania i realizacji projektów w ramach programu Erasmus+.

Spotkanie zostanie poprowadzone przez trenera Narodowej Agencji Programu Erasmus+, działającego w Stowarzyszeniu "Jeden Świat".

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń!

W spotkaniu mogą wziąć udział studenci, doktoranci oraz absolwenci wszystkich poznańskich uczelni.

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają:

- ogólne założenia i strukturę programu Erasmus+;

- jak uzyskać nr PIC – niezbędny do składania wniosków w całym programie;

- formularze wniosków w Erasmus+;

- szczegółowe założenia i struktura programu Erasmus+ Młodzież, także w odniesieniu do programu "Młodzież w działaniu" (podobieństwa i różnice);

- kwestie finansowe w programie Erasmus+ Młodzież;

- zasady przygotowywania i realizacji projektów Erasmus+ Młodzież;

- możliwe konsultacje projektów.

Do dnia 14 maja 2014 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  należy przesłać wiadomość potwierdzającą udział w spotkaniu, wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.